Mateusz Piątkowski na wylocie. Znamy kadrę Miedzi na Turcję

  • 12.01.2019, 12:47 (aktualizacja 12.01.2019 13:03)
  • PJ (damitv.pl)
Podziel się:
Oceń:
Mateusz Piątkowski na wylocie. Znamy kadrę Miedzi na Turcję FOT. Krystyna Pączkowska Mateusz Piątkowski
24 zawodników znalazło się w kadrze legnickiej Miedzi, która w poniedziałek wyleci na dwutygodniowe zgrupowanie do Turcji. Zabrakło w niej miejsca dla Franka Adu Kwame, Frana Cruza oraz Mateusza Piątkowskiego.

Kadrę na zgrupowanie w Turcji trener Dominik Nowak ogłosił po sobotnim treningu. To że w samolocie zabraknie miejsca dla Adu (pisaliśmy o tym w czwartek TUTAJ) i Cruza było już wiadomo. Teraz wyjaśniła się przyszłość Mateusza Piątkowskiego. 34-letni napastnik również został wystawiony na listę transferową, otrzymując tym samym wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

W kadrze na tureckie zgrupowanie brakuje również Mateusza Żyro, który jest w trakcie rehabilitacji po kontuzji. Do treningów powinien wrócić na początku lutego. W kadrze znaleźli się za to zawodnicy z akademii: Hubert Kisiel, Rafał Adamski, Jan Szpaderski i Karol Gardzielewicz (jesień spędził na wypożyczeniu w Chojniczance).

W Turcji Miedź będzie przebywać do 1 lutego i ma obecnie zaplanowane cztery sparingi (Slavia Sofia, Czerno More Warna, Neftczi Baku, Czornomorec Odessa).

Kadra Miedzi na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Anton Kanibołocki, Łukasz Sapela, Jan Szpaderski.

Obrońcy: Aleksandar Miljković, Artur Pikk, Grzegorz Bartczak, Paweł Zieliński, Tomislav Bożić, Bożo Musa, Kornel Osyra.

Pomocnicy: Rafał Augustyniak, Karol Gardzielewicz, Łukasz Garguła, Marquitos, Petteri Forsell, Juan Camara, Borja Fernandez, Adrian Purzycki, Omar Santana, Hubert Kisiel, Henrik Ojamaa.

Napastnicy: Mateusz Szczepaniak, Fabian Piasecki, Rafał Adamski.

PJ (damitv.pl)
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Legnica