Thelma i Louise w legnickim wydaniu. Policja ujęła złodziejki

  • 10.01.2019, 16:57 (aktualizacja 10.01.2019 17:04)
  • PJ (damitv.pl)
Podziel się:
Oceń:
Thelma i Louise w legnickim wydaniu. Policja ujęła złodziejki
Pięć lat więzienia grozi dwóm legniczankom. 27-latka i 33-latka mają na swoim koncie liczne kradzieże sklepowe. Wpadły na gorącym uczynku w jednym z marketów na terenie centrum handlowego Auchan.

Funkcjonariusze policji pojechali do centrum handlowego na byłym lotnisku, bo otrzymali informację o kradzieży golarek.

- Kiedy przyjmowali zgłoszenie od kierownika sklepu, otrzymali informację, że sprawczyni tej kradzieży może znajdować się w sklepie obok. Przy wyjściu z niego zastali podejrzaną kobietę. Podczas jej legitymowania, policjanci usłyszeli piszczące bramki i wychodzącą z towarem inną kobietę. Okazało się, że kobiety wspólnie kradły w sklepach – mówi mł. asp. Jagoda Ekiert z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Legnicy.

- Jednego dnia w trzech różnych sklepach ukradły m.in. koc, firany, piżamę, bluzy, szlafrok i dwie golarki. Łączna wartość skradzionego mienia opiewa na ponad tysiąc złotych. Ponadto przy 33-latka przy sobie miała metamfetaminę. Całość skradzionego mienia odzyskano i przekazano właścicielom – dodaje oficer prasowy legnickiej komendy.

Przestępczy kobiecy duet umieszczono został w policyjnym areszcie. Legniczanki odpowiedzą teraz przed sądem. Za kratami więzienia mogą spędzić nawet pięć lat.

PJ (damitv.pl)
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Legnica