W poniedziałek rusza sprzedaż karnetów na mecze Miedzi

  • 5.01.2019, 11:39 (aktualizacja 05.01.2019 11:45)
  • PJ (damitv.pl), miedzlegnica.eu
Podziel się:
Oceń:
W poniedziałek rusza sprzedaż karnetów na mecze Miedzi
W poniedziałek, 7 stycznia od godz. 9.30 w Strefie Miedzi ruszy sprzedaż karnetów na domowe, wiosenne mecze Miedzi w Lotto Ekstraklasie. Do 14 stycznia włącznie będzie możliwość kupna karnetu tylko na dotychczasowe miejsce i tylko dla osób, które posiadały karnet w rundzie jesiennej.

Ceny biletów i karnetów pozostają bez zmian w stosunku do poprzedniej rundy. To wsparcie kibiców pomogło drużynie przezwyciężyć kryzys i wrócić na właściwe tory. Wiosną nasz zespół także liczy na takie wsparcie, a na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy emocji na pewno nie zabraknie.

Już pierwszy mecz legniczan po przerwie zimowej zapowiada się hitowo. Miedź na inaugurację rundy wiosennej zagra z Jagiellonią Białystok, a następnie podejmie m.in. Lecha Poznań. Karnet obejmuje nie tylko mecze fazy zasadniczej, ale też finałowej (po podziale na dwie ósemki).

Zakup karnetu to oszczędność pieniędzy i czasu, gwarancja stałego miejsca na trybunach, ale przede wszystkim okazanie wsparcia dla klubu. To także szereg innych korzyści! W momencie zakupu karnetu można skorzystać z 20-procentowego rabatu na zakup obecnej koszulki meczowej.

Posiadaczowi karnetu przysługuje 50-procentowy rabat oraz pierwszeństwo zakupu biletu na ewentualny mecz Pucharu Polski w Legnicy. Dodatkowo do każdego karnetu dokładamy kalendarz Miedzi na 2019 rok (do wyczerpania zapasów). Od 7 do 14 stycznia możliwość kupna karnetu jest tylko na dotychczasowe miejsce i tylko dla osób, które posiadały karnet w rundzie jesiennej.

Od środy 16 stycznia sprzedaż będzie otwarta dla wszystkich i na wszystkie wolne miejsca. Podobnie, jak w poprzedniej rundzie, do sprzedaży trafi 3 tys. karnetów. Sprzedaż karnetów będzie prowadzona w Strefie Miedzi, na pierwszym piętrze Galerii Piastów, obok sklepu Home&You. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do soboty w godz. 9.30 – 21.00, a w handlowe niedziele w godz. 10.00 – 20.00.

Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem / pełnoletnim opiekunem. Natomiast karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci). O ilości osób należy zdecydować w momencie zakupu.

CENNIK KARNETÓW – WIOSNA 2019:

Trybuna A lub B: 199 zł

Trybuna C: 129 zł

Sektor rodzinny: 249 zł

Karnet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia na mecz do 5 osób (2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci).

 

 

PJ (damitv.pl), miedzlegnica.eu

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Legnica