"AparaTy i My" - projekt młodzieży "zwolnionej z teorii"

  • 4.01.2019, 10:21 (aktualizacja 04.01.2019 13:23)
  • Dawid Stefanik (damitv.pl)
Podziel się:
Oceń:
"AparaTy i My" - projekt młodzieży "zwolnionej z teorii"
W piątek i sobotę (4 i 5 stycznia) w Akademii Rycerskiej odbędą się warsztaty kulturalno-społeczne "AparaTy i My" realizowane przez młodzież z II LO w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z Teorii". W trakcie zajęć będą konstruowane papierowe aparaty fotograficzne, których twórcami będą rodziny w reprezentacji minimum dwóch pokoleń.

W najbliższy weekend w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej odbędą się niecodzienne warsztaty "AparaTy i My". Czyli warsztaty tworzenia papierowych aparatów fotograficznych, które naprawdę robią zdjęcia! Warsztatowa praca nad składaniem aparatów (według gotowych szablonów) ma na celu integrację między członkami rodziny, m. in. w relacji wnuczek-dziadek, mama-córka, siostra-brat itp. Inicjatorami akcji są uczniowie II Liceum Ogólnokształcącego w Legnicy, którzy realizują to przedsięwzięcie w ramach ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z Teorii".

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Organizatorzy zapraszają do udziału w wydarzeniu całe rodziny. Kartonowe aparaty, które powstaną podczas warsztatów, znajdą się na specjalnej wystawie.

Zajęcia odbędą się w Sali Maneżowej Akademii Rycerskiej (Chojnowska 2) 4 stycznia w godz. 17.00 - 20.00 oraz 5 stycznia, w godz. 10.00 - 13.00 i 13.30 - 16.30.

Dawid Stefanik (damitv.pl)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Legnica