Pękła rura w samym centrum Legnicy. LPWiK już usuwa awarię

  • 7.12.2018, 11:14 (aktualizacja 07.12.2018 11:53)
  • PJ (TV Dami), UM Legnica
Podziel się:
Oceń:
Pękła rura w samym centrum Legnicy. LPWiK już usuwa awarię FOT. pixabay.com
Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji informuje, że trwa usuwanie awarii  magistrali wodnej przy ul. Rycerskiej. Naprawa może zakończyć się w piątek (7 grudnia) w późnych godzinach wieczornych.

Do tego czasu na terenie miasta mogą wystąpić przebarwienia wody związkami żelaza, a w szczególności w rejonie ulic: Złotoryjskiej, Grabskiego, Poselskiej, Szkolnej, Mickiewicza, Roosevelta, Oświęcimskiej, Bielańskiej i al. Rzeczypospolitej oraz na osiedlach Kopernik, Piekary i Piątnica.

W celu szybkiego usunięcia przebarwionej wody będzie wykonywane płukanie sieci wodociągowej. LPWiK przeprasza mieszkańców za utrudnienia, wynikające z prowadzonych robót.

 

PJ (TV Dami), UM Legnica
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wściekły
Wściekły 7.12.2018, 19:28
Nie przepraszać tylko ku*warto ceny w dół!!! Pół roku pleśni teraz błoto zamiast wody!!! Porażka!!!
leoncio
leoncio 7.12.2018, 11:40
Przebarwinie przebarwieniem ale ,że woda śmierdzi od lata to w porzadku.Na monit LPWIK odpowiada ,że to wysoka temperatura spowodowała wydzielanie się czegoś tam,pierdu ,pierdu,śmierdzi starą szmatą do podlogi ,pleśnią,twierdzą ,że nadaje się do spożycia,na razie kukuję w baniaczkach 5 litrowych ale kiedy ten koszmar się skończy,wysyłanie albo rozmowa z jakimś tam kierownikiem to strata czasu,rura im pękła,i będą pękać rury bo poniemieckie,nie ma mrozu a rura pęka,ciekawe bo może jest polska byle nie z azbestu albo ołowiu,:(

Pozostałe

Legnica