"Stand-up Legnica" z Błażejem Krajewskim i Pawłem Chałupką

  • 6.12.2018, 19:47 (aktualizacja 07.12.2018 08:47)
  • DS (TV Dami)
Podziel się:
Oceń:
"Stand-up Legnica" z Błażejem Krajewskim i Pawłem Chałupką
W sobotę (8 grudnia) będzie miała miejsce kolejna odsłona "Stand-up Legnica" organizowanego przez klub Spiżarnia. Legniczan zabawiać będzie dwóch komików - Błażej Krajewski i Pawłem Chałupka. Start imprezy o godz. 20.00. Bilety w cenie 30 i 35 zł do nabycia na biletyna.pl.

Rozpoczęty dwa lata temu cykl stand-uppowych wieczorów przypadał legniczanom do gustu. Coraz częstsze spotkania i pełne sale, a nawet dwukrotne odgrywane po sobie w jeden dzień występy komików, są najlepszym dowodem popularności tej nowej w naszym mieście dziedziny popkultury.

W sobotę rozbawiać nas będzie Błażej Krajewski, zwycięzca drugiej edycji poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-upperów. Pasjonat dubbingu, który zyskał umiejętność imitowania głosów wielu znanych postaci. Niestety jest jeden głos, którego nie potrafi naśladować. Głos syna, z którego rodzice są zadowoleni przyznaje artysta.

Drugim komikiem jest Paweł Chałupka. Jego stand-up to opowieści ukazujące jak zwariowany jest świat. Przez opis codziennych zachowań obnaża nam prawdę o naszych dziwactwach i nieprzemyślanych zachowaniach. Na scenie od 2011 roku. Zdobywca 2. miejsca na Antrakt stand-up festiwal 2015. Występował w programie Kuby Wojewódzkiego, na antenie TVP Rozrywka w programie „Tylko dla dorosłych”, Comedy Central a także na roastcie Tego Typa Mesa oraz Popka.

DS (TV Dami)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Legnica