Nie żyje Łukasz Akacki. Były piłkarz Miedzi miał 35 lat

  • 5.12.2018, 15:00
  • PJ (TV Dami)
Podziel się:
Oceń:
Nie żyje Łukasz Akacki. Były piłkarz Miedzi miał 35 lat FOT. Piłkarski Niższe Ligi Cup Łukasz Akacki
W środę nad ranem na szkolnym boisku w samym centrum Legnicy zostało odnalezione ciało Łukasza Akackiego. Okoliczności jego śmierci wyjaśnia prokuratura i policja. 35-letni piłkarz Konfeksu prawdopodobnie popełnił samobójstwo.

Na początku minionej dekady Łukasz Akacki uchodził za jednego z najbardziej utalentowanych piłkarzy trzecioligowej wtedy Miedzi prowadzonej przez trenerów Józefa Klepaka i Bohumila Panika. Do Legnicy trafił z Pogoni Góra, której był wychowankiem. Obiecującą karierę przerwała mu jednak poważna kontuzja kolana.

Po długiej rehabilitacji już nie wrócił do profesjonalnego futbolu. Grał jednak amatorsko w lokalnych ligach - w Dębie Siedliska, Zrywie Kłębanowice, a ostatnio w Konfeksie Legnica.

PJ (TV Dami)
  • TAGI:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

RADNY
RADNY 11.12.2018, 21:11
niech była żona zmieni nazwisko, WSTYDZIŁABY SIE JE W OGÓLE NOSIĆ.....a przecież wyszła za mąż... po co sobie zostawiała nazwisko.......brak słów,jak mozna byc takim pasozytemmmmmm, bezwględna, wredna,,,, pusta,,, bez sercaaa,,,, (to wszystko delikatnie mówiąc).
Ja
Ja 2 dni temu, 19:53
Suki tak juz mają... Żenada
Tomax
Tomax 10.12.2018, 10:28
Żelu spoczywaj w pokoju,nie widzieliśmy się kilka lat,lecz nigdy nie zapomnę wspólnego grania w Kietlowie,to byly czasy...
P.K
P.K 8.12.2018, 10:43
Będziemy za tobą tęsknić.... Nie zapomne twojego zawsze glupkowatego uśmiechu. Lubiłam go. Do tej chwili nie moge uwierzyć. Dlaczego dlaczego nic nie mówiłeś. Miałeś dla kogo żyć. Wkrótce sie spotkamy. Sektor niebo ;(
Znajomy
Znajomy 7.12.2018, 21:19
Aki dlaczego?? Czy wiadomo co się tam wydarzyło?
Kizi
Kizi 7.12.2018, 21:16
Wyrazy współczucia dla calej rodziny do dzisiaj nie moge uwierzyć ze ty Arku nie zyjesz nie ty maaakra😪
Wiktoria
Wiktoria 7.12.2018, 14:01
Sektor niebo trybuna honorowa [*]
Ja
Ja 7.12.2018, 12:35
Czy Policja coś już ustaliła? Ktoś coś wie? AKI co się stało..... Dzieciaki z Dębu Siedliska zrozpaczone... Żegnaj Trenerze! RIP
Wanda
Wanda 6.12.2018, 22:35
Wyrazy współczucia dla rodziny Żegnaj Łukasz 😢
Boostar
Boostar 6.12.2018, 22:06
[*] ;/
DarO
DarO 6.12.2018, 21:09
yrazy współczucia dla rodziny i znajomych, ale miniona dekada, to nie lata 90', acz żyjemy już w drugiej dekadzie XXI w.
Kaśka
Kaśka 6.12.2018, 19:46
Bardzo trudno uwierzyć... Kondolencje dla rodziny. Żegnaj kolego z klasy.
Karola
Karola 6.12.2018, 16:00
RIP Aki, trudno uwierzyć, szacunek na wieki
Zabulo
Zabulo 6.12.2018, 15:38
Żegnaj Aki do zobaczenia sektor niebo
Kolega
Kolega 6.12.2018, 13:09
Żegnaj Akaś kiedyś się jeszcze spotkamy
Ziomek
Ziomek 6.12.2018, 03:28
Ta śmierć kolegi miała wpływ była jego partnerka z którą ma dziecko.
zgoda
zgoda 7.12.2018, 21:06
POTWIERDZAM TWOJE SLOWA, jego "była" sprawiła mu kreche na psychice....niech zyje z ta myślą do końca życia, ona zresztą wie,,,,co mu ostatnio powiedziala,, ja tez wiem,,,,, brak słów do tej "kobiety"
Lew
Lew 6.12.2018, 07:54
Zastanów się człowieku dziesięć razy zanim coś takiego napiszesz.
Vv
Vv 5.12.2018, 22:12
Czy Łukasz miał rodzine żonę i dzieci czy kawalerem był długo go nie widziałem przykro kolego że szkoły
Doda