Wiceprezydent Legnicy stosował mobbing wobec podwładnych?

  • 12.06.2018, 13:00 (aktualizacja 12.06.2018 13:51)
Podziel się:
Oceń:
Wiceprezydent Legnicy stosował mobbing wobec podwładnych? BR
Sąd Pracy w Legnicy orzekł, że władze gminy Legnickie Pole stosowały mobbing wobec swoich podwładnych. Jedną z osób, które miały się dopuszczać łamania prawa był obecny wiceprezydent Legnicy Krzysztof Duszkiewicz.

 

  • TAGI:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

on
on 13.06.2018, 12:42
za mobbing duszkiewicza odpowiedzialnośc ponosi gmina. żart
bezkarny jest
Włodek
Włodek 12.06.2018, 23:40
To nie władze Legnickiego Pola stosowały mobbing tylko dwóch konkretnych ludzi a poza tym pod jednym słowem nie powinno się ukrywać PRL-owskich praktyk parszywego postępowania z ludźmi. Należy dokładnie sprecyzować i napiętnować cwaniaków z pełnym wykorzystaniem kodeksu postępowania karnego. Demokracja nie powinna być w żaden sposób ochronką dla upadłych moralnie cwaniaków
Obserwator
Obserwator 12.06.2018, 18:47
O tym jak postępował Pan Duszkiewicz z pracownikami w urzędzie gminy Legnickie Pole można napisać grubą książkę. Osób, które doświadczyły mobbingu, chamstwa ze strony Pana Duszkiewicza, można wymieniać bez końca. Niestety na światło dzienne wyszła tylko sprawa Pana Pieniasa, a szkoda!!! Cóż... mam tylko nadzieję, że przyjdzie kiedyś taki czas, gdy i On w końcu doświadczy takiego potraktowania. Bo jest takie powiedzenie: "jaką bronią wojujesz od takiej giniesz".

Pozostałe

Legnica