Płytowy Debiut Roku w legnickiej Spiżarni

  • 14.05.2018, 14:40 (aktualizacja 14.05.2018 14:46)
Podziel się:
Oceń:
Płytowy Debiut Roku w legnickiej Spiżarni
W piątek (11 V) w klubie Spiżarnia odbył się „Płytowy Debiut Roku”. W wyniku konkursu wyróżniono młode muzycznie zespoły, które w 2017 roku wydały swoje albumy muzyczne.

Na deskach sceny legnickiej spiżarni zaprezentowały się trzy zespoły, które zostały nagrodzone w różnych kategoriach muzycznych: Syndrom z Zielonej Góry (punk / rock / heavy metal), Fox in The Box z Wrocławia (jazz /folk / muzyka elektroniczna) i Cynamonowy Ogród z Legnicy (rock / alternatywa. Koncert zakończył występ Patrycji Kamoli w duecie z Gabrielem Fleszarem, z którym niedawno PatiKa (nowy projekt artystki) nagrała singiel „Rozbitkowie”. Patrycja Kamola w tym roku obchodzi również 10 - lecie swojej pracy artystycznej. 

Jury konkursu obradowało w składzie – Ewa Witczyńska (red. naczelny brzmieniem.pl), Patrycja Kamola (wokalistka, kompozytorka, absolwentka Uniwersytetu Zielonogórskiego na wydziale Jazzu, ubiegłoroczna laureatka konkursu), Paweł Frost (działacz społeczny, współorganizator wydarzenia), Marek Szpyra (przewodniczący jury, muzyk, twórca wielu formacji muzycznych Dolnego Śląska), Gabriel Fleszar (muzyk, wokalista, autor tekstów i aranżer).
 

Zdjęcia (13)

  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szeler
Szeler 15.05.2018, 21:43
Przynajmniej potrafia sie ustawic, zazdroscisz? :D
Radek
Radek 15.05.2018, 12:54
Swoi dla swoich zagrali w Spiżarni, przybyło ze 20 osób, z czego połowa to znajomi Patiki, w jury koledzy królika, prestiżowa impreza nie ma co :D

Pozostałe

Legnica