Muzyczna Bitwa Dźwięków po raz trzeci nadciąga do Legnicy, tym razem zagrają także dla Adama Kustry – Lipińskiego

  • 7.05.2018, 15:47 (aktualizacja 07.05.2018 16:27)
  • Dami TV
Podziel się:
Oceń:
Muzyczna Bitwa Dźwięków po raz trzeci nadciąga do Legnicy, tym razem zagrają także dla Adama Kustry – Lipińskiego
Muzyczna bitwa ponownie nadchodzi do Legnicy! Bądźcie gotowi i zarezerwujcie sobie czas bo już 1 czerwca w klubie Spiżarnia Stowarzyszenie Legnica Aktywnie i Kreatywnie zrobi wielką bitwę dźwięków! Dla zespołów czekają nagrody pieniężne (pula 1000 zł), zwycięzca dostanie także m.in. możliwość zagrania na plenerowej imprezie miejskiej (np. Dni Legnicy). Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – tym razem pieniądze z biletów i licytacji koncertowych przeznaczymy na Adama Kustrę – Lipińskiego – szesnastolatka zmagającego się z nieoperacyjnym nowotworem mózgu.

To już III edycja Sound War. Macie talent? Jesteście zespołem? Grasz solo? Chcecie pokazać się na scenie, a jednocześnie wygrać nagrodę? Bo jeśli tak to idealna okazja na zaprezentowanie się na koncercie. Poszukujemy artystów w każdym wieku, jesteśmy otwarci na każdy gatunek muzyczny. Impreza odbędzie się 1 czerwca, jednak na zgłoszenia można wysyłać do 13 maja.  Pod tym linkiem zobaczyć możecie jak wyglądały poprzednie edycje z 2016 i 2017 roku.

Ubiegłoroczna edycja impreza była bardzo udana - relacjonuje Dawid Stefanik z Legnica Aktywnie i Kreatywnie

Zaczniemy od słowa „Dziękujemy”! „Sound War II – recorded” zaskoczył nas wyjątkowo wysoką frekwencją (takiej od lat na tego typu imprezach w Legnicy nie widzieliśmy – około 250 osób!). Niesamowita atmosfera, świetna zabawa, rewelacyjny doping artystów pod sceną i koncerty na najwyższym poziomie. Wytrzymaliśmy naprawdę długo – tu też mamy nowy rekord – ponad 7 godzin! Planowane zakończenie przed północą przeciągnęło się zdecydowania, niemal do 1:30 w nocy.

Z kwestii wartych odnotowania to fakt, że mimo  dominacji kapel, głównie rockowe,  zwyciężały indywidualne „perełki” koncertów: solista Norbert Sierschyński w 2016 oraz duet wokalny (trio muzyczne) Hanna Gwóźdź & Melike Ciritci w 2017.

Jest jeszcze jedna bardzo ważna rzecz – tym razem pieniądze z biletów i licytacji koncertowych przeznaczymy na Adama Kustrę – Lipińskiego – naszego przyjaciela i szesnastolatka zmagającego się z nieoperacyjnym nowotworem mózgu - tłumaczy Karolina Pańkowska z LAiK . Resztę kosztów i nagrody pokryją sponsorzy imprezy. Bądźcie z nami! Zrobimy ponownie super imprezę i pomożemy chłopakowi! 

Sound War III to trzecia edycja „bitwy dźwięków”, gdzie muzycy będą walczyć o nagrodę publiczności. Podobnie jak w tamtym roku widownia (w tym muzycy i organizatorzy) wybierze spośród artystów swoich faworytów, na których czekają nagrody:

1. gromkie brawa publiki, chwała i sława, gratulacje od organizatorów i dyplom!

2. dorzucamy jeszcze parę złotych: I miejsce 500 zł, II miejsce 300zł, III miejsce 200 zł.

3. zwycięzca otrzyma ponad to możliwość zagrania na plenerowej imprezie miejskiej. Data i impreza będą ustalane wspólnie z Legnickim Centrum Kultury. (Nie wiemy kto wygra, a chcemy dopasować Wasza muzykę do odpowiedniej klimatycznie imprezy - tłumaczy LAiKi LCK)

4. Zagracie dla Adasia i pomożecie chłopakowi!

5. Zwycięzca zagra jako gwiazda na kolejnej edycji imprezy w 2019 r.

Organizatorzy zapraszają muzyków tworzących dźwięki, w każdym dowolnym gatunku, bandy i solistów.  

Zasady rejestracji kapel i solistów (planujemy zakwalifikowanie 6 kapel/solistów, co jednak może ulec zmianie) – termin do 13 maja.

1. Zgłoszenia wysyłamy na adres [email protected] w tytule wpisując nazwę formacji.
2. W treści załączamy:
-krótki opis tworzonej muzyki i siebie
-jak posiadacie to Wasze logo, adresy stron, filmiki na YouTube (opcjonalnie, nie jest to wymagane!)
-numer telefonu kontaktowego
-ewentualne pytania, pomysły, czy co tam sobie chcecie nam przekazać

3. Czekamy na ogłoszenie wyników naboru (do 14 maja)

Dami TV

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Legnica