Quebonafide w Legnicy przyciągnął setki fanów

  • 10.02.2018, 10:17 (aktualizacja 10.02.2018 12:22)
  • Dawid Stefanik
Podziel się:
Oceń:
Quebonafide w Legnicy przyciągnął setki fanów
9 lutego w legnickiej Spiżarni zagrał jeden z czołowych polskich raperów - Quebonafide (Kuba Grabowski). Komplet biletów (400 sztuk) rozszedł się kilka tygodni przed koncertem.

Koncert Quebonafide wypełnił salę legnickiej Spiżarni po brzegi młodymi fanami rapera, którzy długo czekali na wejście w kolejce liczącej kilkadziesiąt metrów. Publikę rozgrzewali wcześniej legniccy raperzy DżeQ x Fenio x DJ Kasiub. Quebonafide przyjechał do Legnicy w ramach trasy koncertowej "Egzotyka Tour", promującej ostatnią płytę rapera "Egzotyka". Album stanowi muzyczną relacje przeżyć artysty z podróży po świecie, w którą także "zabrał" podczas koncertu widownie. Kuba Grabowski tuż po wejściu na scenie zaznaczył, że jest chory, lecz mimo wszytko zgrał z prawdziwym "powerem". Muzyk nawiązał świetny kontakt z publiką, przybijał piątki z ludźmi pod sceną, a nawet dwukrotnie rzucił się ze sceny w zgromadzony tłum. Cała sala skakała w rytm muzyki i śpiewała ulubione piosenki razem z Raperem. Fani jeszcze długo po koncercie czekali na autografy i zdjęcia Kubą Grabowskim, niestety bezskutecznie. 

 

 

 

Dawid Stefanik

Zdjęcia (9)

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Katarzyna
Katarzyna 10.02.2018, 17:51
Fani pewnie dlatego niedoczekali sie zdjęć bo raper prawie zemdlał schodząc ze sceny. Należy być wyrozumiałym co do zdjęc, ponieważ mimo choroby i złego samopoczucia dał świetny koncert w Legnicy.

Pozostałe

Legnica