Przeboje Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Artura Gotza

  • 2.02.2018, 10:37 (aktualizacja 02.02.2018 11:03)
  • Dawid Stefanik
Podziel się:
Oceń:
Przeboje Kabaretu Starszych Panów w wykonaniu Artura Gotza
13 lutego w Domu Studenta PWSZ w Legnicy odbędzie się kolejna odsłona Witelon Music Night. Tym razem usłyszymy Artura Gotza, który zaprezentuje repertuar z najnowszej płyty pt. "Kabaret Starszych Panów przeboje wszech czasów" z autorskimi interpretacjami utworów legendarnego kabaretu.

Artur Gotz jest aktorem teatralnym oraz utytułowanym wokalistą - zdobył m.in. tytuł „Wokalisty Roku 2015” i „Wokalisty Roku 2016”. W swoim muzycznym dorobku posiada ponad 350 koncertów i dwie studyjne płyty „Obiekt seksualny” i „Mężczyzna prawie idealny”. W walentynki w Poznaniu odbędzie się premiera trzeciego albumu artysty „Kabaret Starszych Panów przeboje wszech czasów”, jednak Legniczanie będą mieli okazje usłyszeć ją już dzień wcześniej.

Na program składają niezapomniane przeboje legendarnego kabaretu jak m.in.: Addio pomidory, Już kąpiesz się nie dla mnie, Ballada z trupem, czy Piosenka jest dobra na wszystko. Artur Gotz zachowuje klimat oryginalnych wykonań, lecz wzbogaca je autorskimi aranżacjami oraz wprowadza instrumenty elektroniczne. Wokaliście akompaniować będzie trzyosobowy zespół: Dawid Ludkiewicz – instrumenty klawiszowe, Łukasz Jurzykowski – gitara basowa, Pancho Campos – perkusja. Jak zapowiada organizator: koncert trafi zarówno do starszego i młodszego pokolenia. Wykonania łączą „to, co sentymentalne, z tym, co bliskie i aktualne człowiekowi XXI wieku.”

13 II 2018 Dom Studenta PWSZ (ul. Mickiewicza 10), godz. 19:00. Wstęp wolny.

 

Dawid Stefanik
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe

Legnica