Handlowiec Stacjonarny

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-letniej tradycji. Nasza firma jest obecna w 82 krajach, na terenie Polski mamy 50 oddziałów. Współpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Numer ref.: PHA/037/JKL

Zadania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Współpraca z Przedstawicielem Handlowym w celu realizacji planu sprzedażowego,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Realizacja zamówień Klienta (poprzez kontakt bezpośredni, telefon, mail),

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Tworzenie ofert dla Klientów na podstawie wcześniej uzyskanych informacji, zbadaniu potrzeb,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Kontrola płatności (kontakt z Klientami, którzy nie uregulowali faktury),

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Współpraca z innymi Handlowcami w celu podjęcia działań wspierających sprzedaż,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Organizacja szkoleń dla klientów firmy oraz uczestnictwo w szkoleniach organizowanych
przez firmę,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Kontakt z przedstawicielami dostawców w celach informacyjnych.

Wymagania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Komunikatywność i zdolność komunikacji w obrębie firmy, klientów i dostawców,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Umiejętność prezentacji produktów (przedstawienie cech oraz korzyści produktów), wdrażanie nowych projektów handlowych,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Umiejętność planowania czasu pracy,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zorientowanie na cel,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Umiejętność budowania relacji z Klientem,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Mile widziane wykształcenie średnie budowlane, instalacyjne z praktyką w firmach wykonawczych w obszarze techniki grzewczej, instalacji, klimatyzacji oraz sanitarnym lub wyższe z zakresu inżynierii środowiska.

Oferujemy:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Kartę Multisport, prywatną opiekę medyczną,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Możliwość rozwoju, pakiet szkoleń handlowych,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Po roku pracy możliwość pożyczki z funduszu (remont, zakup nieruchomości itd.),

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->Służbowy komputer + telefon.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikuj: https://bit.ly/2OvREh

  • TAGI:

Legnica