Przedstawiciel handlowy w terenie

Manpower (Agencja zatrudnienia - numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycjiNasza firma jest obecna w 82 krajachna terenie Polski mamy 50 oddziałówWspółpracujemy z 400 000 klientów rocznie, w tym małymi i średnimi przedsiębiorstwami ze wszystkich sektorów, a także największymi światowymi korporacjami.

Obecnie dla naszego Klientaposzukujemy Kandydata na stanowisko:

Przedstawiciel handlowy w terenie

Nr ref.: PHA/037/JKL

Zadania :

  • Aktywne poszukiwanie, pozyskiwanie nowych Klientów oraz opieka nad powierzoną bazą,

  • Znajomość rynku inwestycji oraz śledzenie inwestycji na obszarze działania, aktywne prowadzenie bazy inwestycyjnej,

  • Realizacja planów sprzedażowych w kanale B2B (wyłącznie instalator/wykonawca)

  • Odpowiedzialność na sprzedaż produktów oferowanych przez firmę oraz kontrola płatności dokonywanych przez Klienta,

  • Współpraca w innymi Przedstawicielami Handlowymi, w celu realizacji planów sprzedażowych,

  • Organizacja szkoleń dla Klientów firmy,

  • Stały kontakt z przedstawicielami dostawców, pozyskiwanie informacji o inwestycjach oraz dodatkowych warunkach na zakup produktów pod daną inwestycję.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość lokalnego rynku inwestycji,

  • Umiejętność zbadania potrzeb Klienta, dopasowania, prezentacji produktów oraz wdrażanie nowych projektów handlowych,

  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz zespołowej,

  • Umiejętność budowania relacji z Klientem,

  • Zorientowanie na cel (realizacja indywidualnych planów sprzedażowych)

  • Wykształcenie średnie mile widziane budowlane/ instalacyjne

  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z naszym Klientem

  • Atrakcyjne wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowy

  • Samochód służbowy (również do celów prywatnych) , laptop, smartfon

  • Możliwość brania udziału w szkoleniach handlowych

  • Multisport , ubezpieczenie zdrowotne PZU

Oferta dotyczy pracy stałej.

Aplikuj: https://bit.ly/2PJdRww

  • TAGI:

Legnica