Niedokończona opowieść - tribute to Zbigniew Wodecki

start 13.09.2018 godz. 19:00

Hotel Sękowski

koniec 13.09.2018 godz. 21:00

Lokalizacja: Legnica, Gliwicka 15

Niedokończona opowieść to koncert będący kontynuacją współpracy Zbigniewa Wodeckiego i Patrycjusza Gruszeckiego, który dokonał własnych aranżacji najpiękniejszych utworów Wielkiego Nieobecnego Artysty.

"Przygotowałem materiał, zrobiliśmy próby, na trzech z nich był i ćwiczył z nami Zbyszek... Materiał koncertowy został przez nas wyćwiczony, zamknięty w całość. Były też wspólne wielkie plany: nagranie płyty, wspólne koncerty... Wszystko to, w najbrutalniejszy sposób uniemożliwiło samo życie... - mówi Patrycjusz Gruszecki…

…To Niedokończona Opowieść, o której świat, a już z pewnością miłośnicy muzyki Zbyszka Wodeckiego, muszą się dowiedzieć. Dlatego właśnie, w porozumieniu z Fundacją Imienia Zbigniewa Wodeckiego, której przewodniczy córka Mistrza - Katarzyna Wodecka – Stubbs, zaprosiłem do współpracy wybitnych artystów polskiej sceny muzycznej takich jak: Ewa Uryga, Katarzyna Wilk, Rafał Szatan, Tadeusz Seibert, Maciek Olesiński, Mariusz Smoliński,Krzysztof Ciesielski, Ireneusz Budny, Andrzej Janusz, Artur Tomczak, Jan Adamczewski.

Premiera tego jedynego w swoim rodzaju przedsięwzięcia miała miejsce w kwietniu w Lubinie (CK MUZA). 

13 września 2018, godz. 19:00 w Hotelu Sękowski (Gliwicka 15) w Legnicy

Szczegóły dotyczące rezerwacji biletów: Hotel Sękowski Legnica. Tel. 76 721 31 60 / 70. Bilety 100 zł. 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Legnica