Festiwal Szanty Kunice 2018

start 14.07.2018 godz. 17:00

GOKiS

koniec 15.07.2018 godz. 23:45

Lokalizacja: Legnica

14-15 lipca nad malowniczym kunickim jeziorem odbędzie się XXXVIII Festiwal Piosenki Żeglarskiej Szanty Kunice 2018.

W sobotę zabawa stratuje o 17:00. Na scenie pojawią się: Syndrom Beczki, Sąsiedzi, Za Horyzontem, EKT Gdynia i Orkiestra Samanta. Po koncercie głównym w festiwalowej tawernie wystąpią Młode Wyjce, które zapewnią najlepszą zabawę do późnych godzin nocnych. Kapela oprócz muzyki szantowej wykonuje covery znanych artystów, np. zespołu Dżem, Perfekt.

Niedzielne popołudnie upłynie familijnie, ponieważ już od godziny 14:00 zaplanowane są koncerty muzyki żeglarskiej dla dzieci. O 17:45 rozpocznie się konkurs piosenki żeglarskiej, w którym po 3 utwory zaprezentują: Grupa Dużego Ryzyka z Wałbrzycha, Mateusz Rybicki z Poznania, Cyndor Band z Blachowni/ k. Częstochowy, Na Fali z Kunic oraz Roman Tkaczyk z Mikołajek). Wieczorem po szantowych zmaganiach amatorów zagrają jeszcze trzy zespoły: Trzy Maszty, W Stronę Portu oraz Mietek Folk.

Muzycznej imprezie przez dwa dni towarzyszyć będą zmagania w wyścigach jachtów. Regaty o puchar wójta Gminy Kunice rozegrane zostaną w klasach Omega, 470, Optymist (organizator Klub Żeglarski "Posejdon").

Cena dwudniowego biletu 20 zł.

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Legnica