Stand-up z Tomekiem Kołeckim, Michałem Kutekiem i Mateuszem Socha

start 22.04.2018 godz. 19:00

Spiżarnia

koniec 22.04.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Legnica, Piastowska 1

 

Klub spiżarnia zaprasza na kolejną odsłonę 'Stand-up comedy' w Legnicy. Tym razem w niedzielny wieczór wystąpi aż trzech komików: Mateusz Socha, Tomek Kołecki i Michał Kutek. Mateusz Socha - komik z Żagania pod wrocławską przykrywką. W swoim programie pierze rodzinne brudy, podejmuje tematy życia codziennego i opowiada historie o delikatnym zabarwieniu erotyczno-freudowskim.

Tomek Kołecki - na świat przyszedł w '97, a na scenę wszedł w 2013 zostając najmłodszym komikiem w Polsce. Mimo młodego wieku od ponad czterech lat daje sobie radę w świecie polskiego stand-upu. Objechał z żartami całą Polskę, mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal, który jest największym festiwalem stand-upowym w Polsce. W swoich występach stara się przybliżyć publice jakie rozterki oraz emocje targają młodym człowiekiem wchodzącym w świat dorosłości. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up, obecnie jeździ z pierwszy solowym programem o nazwie "Nie o różach, nie o bratkach".

Michał Kutek - Z wykształcenia prawnik, od trzech lat postępuje wbrew woli rodziców, coraz silniej ciągnąc w stronę stand-upu. Michał prezentuje inteligentny humor i dobrze skonstruowane żarty. Cały czas szuka, głównie siebie na scenie. Nie należy do rozgorączkowanych, biegających po scenie spoconych dzików. Trochę w nim goryczy i rozczarowania; sobą oraz światem, podoba mu się to. Aktywnie działa na scenie poznańskiej. Zajął 3 miejsce na 4 edycji Antrakt Stand-up festiwal. 

źródło - informacja prasowa.Bilety do nabycia w cenie 25 zł tylko w sprzedaży internetowej (informacje u organizatora)

22 IV 2018, godz. 19:00, klub Spiżarnia (Piastowska 1) 

Podziel się:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Legnica